Kategorie

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Lista produktów producenta: ANIMONDA

Drodzy Klienci,
ANIMONDA to wiodąca marka wśród wysokowartościowych pokarmów dla psów i kotów, ciesząca się dużym uznaniem na wszystkich rynkach Europy.

ANIMONDA - kompletny program odżywiania dla psów i kotów - teraz również dostępny w Polsce
Drodzy Klienci,
ANIMONDA to wiodąca marka wśród wysokowartościowych pokarmów dla psów i kotów, ciesząca się dużym uznaniem na wszystkich rynkach Europy. Szeroki asortyment produktów zyskał rozgłos na rynku polskim i przekonał nie tylko wymagających miłośników zwierząt, lecz przede wszystkim naszych czworonożnych ulubieńców.

ANIMONDA jest firmą stowarzyszoną ze sławną niemiecką grupą STOCKMAYER AG, jednym z najważniejszych producentów mięsnych, żywności pół-gotowej, artykułów delikatesowych oraz rybnych przeznaczonych dla ludzi. Wydzielona część koncernu, do której należy również firma ANIMONDA produkuje wysokiej jakości żywność dla zwierząt.

Rozległa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji żywności dla ludzi gwarantuje wysoką jakość produktów dla zwierząt - pokarmów puszkowanych oraz suchych, które zaspokajają wszystkie potrzeby żywieniowe czworonogów.
ANIMONDA jest związana z wysokim standardem swoich produktów - ich jakość jest ściśle powiązana z naturalnością, fizjologią i prawdziwością. Nasze doświadczenie gwarantuje, że produkty firmy ANIMONDA zawsze są wyprodukowane zgodnie z najnowszymi badaniami i odkryciami naukowymi.

Produkty firmy ANIMONDA oferowane są jedynie w specjalistycznych sklepach zoologicznych. Wyłącznym przedstawicielem ANIMONDA na Polskę jest firma Badis Sp. z o.o.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 125 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 125 elementów