Kategorie

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Lista produktów producenta: ACANA

Acana Polska jest firmą handlową specjalizującą się w imporcie i dystrybucji produktów przeznaczonych dla psów i kotów.

Acana Polska jest firmą handlową specjalizującą się w imporcie i dystrybucji produktów przeznaczonych dla psów i kotów. Początek działalności firmy sięga 1991 roku, wtedy to małżeństwo Ewy i Dariusza Naworol (właścicieli firmy) posiadali psa rasy Dog de Bordeaux i chcieli podawać mu wysokiej jakości karmę, której brakowało na naszym rynku. Odnaleźli Acanę. Po sprawdzeniu jej na własnym psie, postanowili, że poszerzą jej popularność w Polsce i rozpoczęli dystrybucję.

Z małej rodzinnej firmy posiadającej jeden produkt w swojej ofercie Acana Polska rozwinęła się do przedsiębiorstwa, nadal o charakterze rodzinnym, ale posiadającym powiększony, mocny zespół pracowników. Obecnie firma z Jelcza-Laskowic zapewnia dostawy produktów tj. kanadyjskie karmy Acana i Orijen, suchą amerykańską karmę Regal i mokrą karmę Evanger`s

oraz niemieckie akcesoria dla psów PatentoPet. Rozwój firmy był możliwy dzięki ciężkiej pracy i bardzo dobrym produktom, o których jakości przekonali się właściciele czworonogów, a w tym profesjonalni hodowcy. Acana Polska posiada ponad 1300 m. kw. powierzchni magazynowych, zatrudnia 20 pracowników, w tym siedmiu przedstawicieli regionalnych w całej Polsce.

Misją Acana Polska jest uświadamianie wszystkich właścicieli psów i kotów, że zdrowie ich pupili jest uzależnione od diety. Dzięki świetnemu zespołowi pracowników - pasjonatów - możemy ją wypełniać. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów

Designed By IDScode Responsive strony internetowe