Lista produktów marki Gilpa

Gilbertson & Page to brytyjska firma założona w 1873 roku przez Henry'ego Gilbertsona i Alfreda Page'a. Na przestrzeni lat firma Gilbertson & Page nie tylko opracowała wiele rodzajów karm dla psów i zdobyła szeroką rzeszę klientów, ale również zyskała poparcie renomowanych hodowców oraz dworu królewskiego, czego wyrazem było przyznanie już w 1884 roku Gwarancji Królewskich. Firma nadal pozostaje w rękach prywatnych i obecnie swoja siedzibę ma w nowoczesnej, wykonanej według własnego, innowacyjnego projektu fabryce w Welwyn Garden City w Wielkiej Brytanii.

Firma Gilbertson & Page w przeszłości produkowała karmę zarówno dla psów jak i dla innych zwierząt gospodarskich, natomiast obecnie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości suchej karmy dla psów, kotów i fretek. Firma stała się znana w Wielkiej Brytanii po udanym wprowadzeniu na rynek pierwszej suchej karmy dla psów Gilpa Valu Mix. Obecnie oferujemy szeroki asortyment produktów, sprzedawanych pod nazwą Gilpa, Dr John i Arkwrights, przeznaczonych dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, prowadzących różny tryb życia.

W celu zapewnienia, by wszystkie produkowane wyroby spełniały wysokie standardy żywieniowe Gilbertson & Page realizuje pełny program badawczy oraz program oceny wyrobów. Powyższa strategia rozwoju wraz z normami ISO 9002/ 2000 i HACCP sprawia, że każdy produkt trafiający do klienta spełnia najwyższe normy jakościowe .

Gilbertson & Page prowadzi politykę publikowania swoich badań naukowych, które regularnie ukazują się w niezależnych biuletynach i czasopismach naukowych potwierdzając w ten sposób prace prowadzone nad opracowywaniem nowych produktów. Mimo, że firma Gilbertson & Page jest jednym z wiekszych producentów na rynku brytyjskim, to jednak wciąż jest wystarczająco elastyczna, aby móc szybko wdrażać nowe pomysły. Połączenie nowych pomysłów, najlepszych składników oraz odważnych koncepcji gwarantuje najwyższą jakość produktów. Nasze karmy nie zawierają niedopuszczonych w UE konserwantów i barwników oraz jakichkolwiek składników świadomie modyfikowanych genetycznie (GM Free Products).

Wiele współczesnych karm to jedynie marki handlowe zasadniczo nieróżniące się od siebie, produkowane w tych samych fabrykach. Gilpa, Dr John i Arkwrights to karmy produkowane w naszej własnej, niezależnej fabryce, cechujące się unikalnymi formułami i starannie wyselekcjonowanymi składnikami, dzięki czemu otrzymujecie Państwo Tradycyjnie Dobrą Karmę zawsze w rozsądnej cenie.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji